Ieder mens heeft een verhaal, boek zoekt verteller en schrijver

30 June 2024, 16:12 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Wanda Verhoeff-Ewijk

Lijkt het u leuk om over uw leven te vertellen of lijkt het u leuk om het levensverhaal van een verteller op te schrijven? Dat kan bij de stichting Haagse Levensboeken.

Voor de verteller geldt: Ieder mens is uniek, elk leven heeft betekenis en ieder verhaal is een boek waard. Een goed geheugen is niet nodig. De schrijver helpt u mee om uw herinneringen op te halen. Het is wel belangrijk dat u het leuk vindt om over uw leven te praten. Voor de verteller blijkt niet alleen het boek als eindresultaat vaak waardevol, ook de gesprekken zijn dat. Door middel van persoonlijke interviews en gesprekken met de vertellers, zullen de schrijvers de verhalen vastleggen in boekvorm, waardoor ze voor altijd bewaard blijven voor uzelf, familie en vrienden.

Voor de schrijver geldt: Ervaring in het schrijven is niet vereist. De stichting biedt een training aan en u wordt, indien nodig, begeleid door ervaren schrijvers. Als nieuwe schrijver kunt u uw ervaringen uitwisselen binnen een schrijverskring.

De stichting is een vrijwilligersorganisatie en de schrijvers schrijven het boek kosteloos. Als verteller bepaalt u wat er in het boek komt. Het uitgeven van het boek gebeurt in principe op kosten van de verteller. De kosten per boek zijn gemiddeld zo’n vijftien euro.

Nieuwsgierig geworden? Meer informatie is te lezen op Haagselevensboeken.nl.